Diëtist Ella
Diëtistenpraktijk Het IJtje

VOEDING, LEEFSTIJL EN COACHING

Diëtistenpraktijk Het IJtje

Eten is iets wat we elke dag doen. Juist daarom geloof ik dat het belangrijk is om een fijne, ontspannen relatie met voeding te hebben. Als diëtist kijk ik verder dan alleen wat er op je bord ligt. Ik ben geïnteresseerd in jouw volledige levensstijl én in de gedachten en gevoelens die je hebt rondom eten. Want hoe je over voeding denkt, heeft vaak net zoveel invloed als wat je daadwerkelijk eet.

Ik geloof niet in strenge diëten of snelle oplossingen. Wat wél werkt, is een aanpak die bij jou past en die je op de lange termijn kunt volhouden. Samen kijken we naar wat jij wilt veranderen en wat haalbaar voelt in jouw dagelijks leven. Geen strakke regels of alles-of-niets-denken, maar kleine, realistische stappen die je dichter bij jouw doel brengen. We gaan samen op onderzoek uit: wat heb jij nodig om goed voor jezelf te zorgen?

Wanneer iets niet lukt, kijken we daar zonder oordeel naar. Verandering gaat niet in een rechte lijn. Vaak spelen gedachten, gewoontes of oude patronen een grotere rol dan we beseffen. Door hier samen bij stil te staan, ontstaat ruimte om het anders te doen, op een manier die beter bij jou past.

Mijn interesse in voeding begon al vroeg. In mijn jeugd was eten een moment van verbinding. Later merkte ik hoe mijn eigen relatie met voeding veranderde. Die persoonlijke zoektocht maakte me nieuwsgierig: hoe werkt ons lichaam eigenlijk, en hoe kunnen we ermee samenwerken in plaats van ertegen te vechten? Dat bracht me bij de opleiding Voeding en Diëtetiek en groeide uit tot mijn passie.

Vandaag begeleid ik mensen met aandacht, empathie en vertrouwen. Niet vanuit perfectie, maar vanuit balans, zodat voeding iets wordt dat je ondersteunt in plaats van belemmert.

Samen ontdekken we wat werkt voor jou en wat op de lange termijn haalbaar blijft. Ik kijk er naar uit om je te mogen begeleiden

Specialisaties diëtist Ella Arad:

  • Gewichtsproblemen (overgewicht/obesitas)
  • Voedingsadvies bij ondervoeding/ onbedoeld gewichtsverlies;
  • Diabetes type II;
  •  
  • Hart- en vaatziekten (hoge bloeddruk, verhoogd cholesterolgehalte);
  • Maag-/darmklachten (prikkelbare darmsyndroom, diarree, obstipatie)/ lactose-intolerantie;
  • Leefstijlcoaching (coaching op gedrag, ontspanningsoefeningen, sportadvies) en nog veel meer van wat nodig is: advies-op-maat.

Neem vandaag nog contact op​

Bij Diëtistenpraktijk Het IJtje kunt u voor persoonlijk voedingsadvies online terecht maar ook fysiek in Amsterdam, IJburg/Zeeburgereiland, Hilversum, Bussum, Almere en in Eemnes. Wilt u dat Diëtistenpraktijk Het IJtje gelijk contact met u opneemt?


Bel dan naar 06-50 45 13 02 of vul het contactformulier in.

    Wij streven er naar dat u binnen slechts 4 werkdagen bij ons terecht kunt. Plan vandaag alvast een intakegesprek in, wij helpen u graag!



    Kies uw locatie:









    Gezond nieuws!

    Onze blog is een plek waar wij over onze praktijk schrijven of tips voor een gezonde leefstijl plaatsen
    Maak uw Online afspraak